راهنمای رزرواسیون

1. زمان رزرو شما. در هر روز، قیمت ها می توانند بر اساس اینکه آیا هتل فکر می کند که می تواند اتاق های خود را برای شب بخورد، نوسان پیدا کند. بهترین وقت شما برای رزرو معمولا در عرض 24 ساعت از اقامت است، زمانی که هتل ها قیمت ها را خاموش می کنند تا از اتاق های خالی جلوگیری کنند، اما این باعث ایجاد عدم اطمینان زیادی می شود و زمانی که شما در یک مکان نا آشنا هستید، ایده آل نیست.

خوشبختانه، وب سایت های مانند TheSuitest.com می تواند به شما در زمان رزرو خود کمک کند تا بهترین قیمت را بدون ریسک گرفتن اتاق به دست بیاورید. این سایت به شما امکان جستجو برای هتل ها و پیش بینی هر دو اتاق در دسترس بودن و نوسانات قیمت را می دهد.

2. برای وابستگی و سایر تخفیف ها را بررسی کنید. شما می توانید به سادگی با عضویت در یک انجمن یا سازمان واجد شرایط برای تخفیف اضافی باشید. AARP و AAA نمونه های نمونه اولیه هستند، اما گروه هایی که به عنوان انجمن باربری آمریکا، انجمن بیلیارد ایالات متحده و حتی انجمن گلف حرفه ای دیجیتال تخفیف های متعددی در هتل های زنجیره ای ارائه می دهند. با سازمان حرفه ای، دانشگاه یا هر گروه دیگر که ممکن است متعلق به آن باشید، با سازمان سنجش مشورت کنید. کارت اعتباری شما همچنین ممکن است تخفیف را ارائه دهد - برای مثال، ویزا امضا، تخفیف و حق بیمه در بازی چرخشی هتل ها را ارائه می دهد.

3. استفاده از پاداش مراکز. هنگامی که زمان به پایان رسید کتاب، استفاده از پول نقد و پاداش کارت اعتباری برای به دست آوردن پاداش پاداش. به عنوان مثال، ShopDiscover 5 درصد پول نقد را در Expedia ارائه می دهد، و topcashback.com 14 درصد به هتلClub اضافه می کند. در نظر داشته باشید که هرچند هر کسی می تواند از وب سایت های پول نقد استفاده کند، ممکن است به کارت اعتباری نیاز داشته باشید تا به مراکز آنلاین صادر کنندگان کارت دسترسی پیدا کند.

4. برای ارتقاء، مذاکره کنید، پرداخت نکنید. به جای رزرو اتاق عجیب و غریب در محل، یک اتاق با نرخ پایین رزرو کنید و سپس برای ارتقا بخواهید. اگر در حال سفر در زمان غیرفعال باشید، احتمال بیشتری دارید که در محل ورود به اتاق خالی، اتاق بهتر باشید.

شما همچنین می توانید تعدادی تاکتیک را امتحان کنید تا یک ارتقاء را امتحان کنید مانند:

تماس بگیرید به یک مدیر برای دیدن آنچه که اتاق در دسترس است (معمولا به این اشاره می کند که این یک فرصت ویژه است)
نمایش دقیقا در زمان ثبت نام در امیدواریم که اتاق شما آماده نخواهد بود و آنها باید شما را به یک اتاق آمادگی بهتر
پیشاپیش از دست دادن و درخواست صحیح برای ارتقاء
در اینجا نیز کارت اعتباری شما مفید خواهد بود. ابزار رزرو American Express Fine Hotels and Resorts به ارتقاء اتاق، اعتبارات رفت و آمد و صبحانه می پردازد. امضاء ویزا و صاحبان کارت های MasterCard جهانی نیز می توانند معاملات خاصی کسب کنند.

5. نگاهی به قیمت های پایین نگاه دارید. صرفه جویی در وقت رزرو هتل خود را متوقف کنید. همانطور که قبلا ذکر شد، قیمت اتاق می تواند به طور قابل توجهی نوسان کند، اما بسیاری از مردم زمان و یا تمایل ندارند که در کنار "تازه کردن" قرار بگیرند تا ببینند آیا نرخ شبانه کاهش یافته است یا خیر. خدماتی مانند یپتا قیمت اتاق خود را می سنجند و زمانی که قطره می آید اطلاع دهید. تینگو قدم بعدی را دنبال می کند و در حقیقت اتاق را برای شما باز می کند، و این تفاوت را به حسابتان اضافه می کند. همچنین در اتاق های دیگر در یک هتل نگاهی می اندازد: اگر قیمت اتاق بهتر از زیر به شما برسد، این سرویس حتی اگر قیمت اتاق شما تغییر نکند، به شما ارتقا خواهد یافت.logo-samandehi